• +48 537 200 559 |
  • ul. Kminkowa 75 G/2, 62-064 Plewiska |
  • Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 19:00|
  • Sobota: 9:00 - 14:00

Ocieplanie poddaszy – Poznań, jak i obszar całej PolskiOcieplanie poddaszy Poznań

EcoCeluTerm specjalizuje się w usługach ocieplania poddaszy w budynkach z dachami spadzistymi. Firma świadczy swoje usługi w Polsce. Nasz zespół to doświadczeni fachowcy, którzy doskonale znają specyfikę lokalnych inwestycji budowlanych. Firma ociepla poddasza zarówno w nowych budynkach, jak i modernizuje termoizolację w istniejących domach. Nasi technicy doradzają w zakresie wyboru optymalnego materiału termoizolacyjnego do specyfiki każdego budynku. Ocieplanie poddaszy na terenie Poznania i całej Polski to nasza specjalność. Oferujemy nowoczesną technologię i komponenty, dzięki którym ocieplane poddasza charakteryzują się optymalną efektywnością cieplną.

Jaki materiał wybrać do ocieplania poddasza?

Technicy marki EcoCeluTerm rekomendują stosowanie nowoczesnych materiałów do ocieplania poddaszy w postaci granulatu. To sypka forma:

Zaletą stosowania materiałów do ocieplania poddaszy w takiej formie jest możliwość uzyskania jednorodnej warstwy izolacyjnej. Dzięki temu do minimum ogranicza się tzw. mostki cieplne, przez które mogłoby uciekać ciepłe powietrze.Jak się robi ocieplenie poddasza?

Dobre ocieplenie poddasza powinno tworzyć jednorodną warstwę izolacyjną, wypełniającą wszystkie szczeliny i trudno dostępne miejsca. W tym celu należy stosować technikę wdmuchiwania materiału termoizolacyjnego. W zależności od rodzaju poddasza i wybranego materiału stosuje się różne warstwy i sposoby aplikacji izolacji.Ocieplanie poddaszy nieużytkowych

W przypadku ocieplania poddasza nieużytkowego procedura aplikacji izolacji polega na równomiernym ułożeniu warstwy granulatu. Grubość warstwy różni się w zależności od zastosowanego materiału i konstrukcji podłoża. Technicy rozpoczynają pracę od położenia izolacji w narożnikach i przy krawędziach stropu, a kończą układając warstwę w środkowej części.Ocieplanie poddaszy użytkowych

Ocieplanie poddaszy użytkowych polega na szczelnym wypełnieniu pustych przestrzeni pomiędzy stropem a podłogą, ścian kolankowych oraz dachu. W celu uzyskania dostępu do danej przestrzeni wykonuje się specjalny otwór, przez który pod dużym ciśnieniem wdmuchuje się granulat z izolacji. W ten sposób powstaje jednorodna, bezspoinowa struktura, która tworzy idealną warstwę izolacyjną.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.