• +48 537 200 559 |
  • ul. Kminkowa 75 G/2, 62-064 Plewiska |
  • Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 19:00|
  • Sobota: 9:00 - 14:00

Naprawa izolacji dachów w Poznaniu i nie tylkoNaprawa izolacji domów w Poznaniu

Naprawa izolacji budynków to jedna z podstawowych metod termomodernizacji. Podniesienie efektywności cieplnej przez naprawę izolacji domu znajduje później odzwierciedlenie w niższych kosztach ogrzewania budynku. Wiadomo, że jest to jeden z bardziej odczuwalnych bieżących kosztów eksploatacyjnych każdego domu. Warunkiem koniecznym dla dobrej usługi tego typu jest możliwość szybkiej realizacji zadania oraz dobrej jakości materiał izolacyjny. Do najpopularniejszych metod wykonywania tego rodzaju prac w Poznaniu można zaliczyć ciśnieniową iniekcję granulatu materiału izolacyjnego.

Naprawa izolacji domów w Poznaniu i w Polsce

Rekomendujemy naprawę izolacji domów przy zastosowaniu nowoczesnej techniki wdmuchiwania granulatu materiału izolacyjnego pod ciśnieniem. Jest to optymalna technologia stosowana do naprawy izolacji domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych.

Metoda aplikacji granulatu pod ciśnieniem pozwala na:

  • szybkie uzupełnienie materiału izolacyjnego w miejscach, gdzie go brakuje lub pierwotnie położono niewystarczającą warstwę,
  • na wypełnienie wolnych przestrzeni w konstrukcji szkieletowej dachu i ścian,
  • na szybkie ułożenie świeżej warstwy izolatora na starym ociepleniu, które z czasem utraciło swoje właściwości.

Warto też dodać, że możliwość wdmuchnięcia materiału izolacyjnego pozwala na naprawę izolacji budynku bez konieczności kompletnego demontażu warstwy wykończeniowej. Naprawa izolacji domów przy zastosowaniu tej techniki polega na wykonaniu niewielkiego otworu i wprowadzeniu do przestrzeni, w której ma być uzupełniona izolacja dyszy do aplikacji granulatu. W ten sposób naprawia się izolację budynków z wielkiej płyty. Metoda wdmuchiwanie sprawdza się bardzo dobrze przy wdmuchiwaniu nowej izolacji w przestrzeń prefabrykowanych betonowych stropodachów i innych przegród.Naprawa dachu po kunie

Coraz częściej technika ciśnieniowego wdmuchiwania izolacji jest wykorzystywana do naprawy dachu po szkodach wyrządzonych przez Kuny. Wdmuchiwanie ocieplenia to jedna z szybszych metod naprawy dachu po aktywności szkodników. Sprawdza się w aplikacji materiału izolacyjnego w miejscach trudno dostępnych. Naprawa dachu po Kunie bez konieczności kosztownego przekładania poszycia izolacyjnego, nie tylko przyspiesza proces realizacji zadania, ale także znacznie redukuje koszt i czasochłonność przedsięwzięcia. Z uwagi na dużą aktywność szkodników, naprawa dachu po Kunie w Poznaniu i na terenie Polski należy do popularnych usług specjalistycznych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.