• +48 537 200 559 |
  • ul. Kminkowa 75 G/2, 62-064 Plewiska |
  • Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 19:00|
  • Sobota: 9:00 - 14:00

Ocieplanie domu szkieletowegoOcieplanie domu szkieletowego Poznań

Ocieplenie domu szkieletowego to niezwykle istotny element, który wpływa na komfort mieszkańców. Nie chodzi tu wyłącznie o efektywność energetyczną budynku, chociaż każdy inwestor z Poznania doceni niskie rachunki za ogrzewanie wynikające z dobrej izolacji. Dobre ocieplenie jednocześnie znacznie poprawia wyciszenie pomieszczeń i chroni elementy konstrukcyjne. Proces budowlany w przypadku domów szkieletowych jest wyraźnie krótszy niż w przy konstrukcjach murowanych, w związku z czym ocieplanie domu szkieletowego na budowie powinno przebiega szybko i bezproblemowo.

Ocieplanie domu szkieletowego na budowie na terenie Poznania oraz całej Polski

W przypadku realizacji prac związanych z ociepleniem domu szkieletowego na budowie warto zdecydować się na metodę wdmuchiwania granulatu ociepleniowego pod ciśnieniem. Technika ta jest znacznie szybsza niż tradycyjne układanie styropianu lub wełny, a jednocześnie pozwala na uzyskanie o wiele lepszych współczynników przenikalności cieplnej. Iniekcja granulatu w puste przestrzenie przegród ścian, stropów i dachu pozwala na szczelne wypełnienie ich materiałem ociepleniowym. W ten sposób unikamy spoin i mostków cieplnych, które mogłyby pogarszać skuteczność naszej izolacji. Aplikacja izolacji postępuje bardzo szybko i z pewnością nie będzie powodem przedłużenia budowy domu. Ocieplanie domów szkieletowych cieszy się uznaniem inwestorów z Polski i coraz częściej jest wybierane zamiast metod tradycyjnych lub natrysku pian PUR.Szybkie ocieplanie domu szkieletowego

Technika wdmuchiwania granulatu ociepleniowego to jedna z szybszych metod na układanie równomiernych, bezspoinowych warstw izolacji. Dużą zaletą tej metody jest bezproblemowe pokrywanie konstrukcji o skomplikowanym kształcie. Można powiedzieć, że ilość wystających elementów i nierówności powierzchni, praktycznie nie ma wpływu na tempo postępu prac. Dodatkowo aplikacja izolacji z dyszy, pozwala na stosunkowo łatwy dostęp do miejsc trudno dostępnych i wypełnienie ich jednorodną warstwą granulatu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.